Yulia Polyachikhina - a Miss Russia 2018 verseny nyertese

Április 14-én véget ért a Miss Russia 2018 verseny, amely idén a cheboksaryi hallgató, Julia Polyachikhina lett a győztes. Összességében több mint 70 ezer jelentkezés érkezett a lányoktól Oroszország különböző részeiről, hogy részt vegyenek a versenyen. Hagyományosan 50 szépség vett részt a verseny döntőjében. A győztesnek fehér aranyból készült és gyémántokkal borított korona, valamint Hyundai Solaris autó és 3 millió rubel pénznyeremény volt a nyereménye. Ezen túlmenően Julia most Oroszországot is képviseli majd a „Miss Universe” és a „Miss World” éves nemzetközi versenyeken.

Teljes versenyvideó

„Miss Russia - 2018”: versenyzők

A verseny utolsó részét a Barvikha Luxury Village-ben tartották. Vera Krasnova, aki 2008-ban elnyerte a Vice Miss Universe címet, és a híres DJ Maxim Privalov, a Love Radio összes hallgatója számára ismert, meghívást kapott az ünnepségen. A zsűri tagjai között voltak: Dmitrij Malikov, Ksenia Sukhinova, Vladimir Matetskiy és Denis Rodkin.

Minden lány, aki 18 és 23 év között vett részt. Kezdetben 50 lány küzdött a Miss Russia címért a döntőben, ám csak 20-nak sikerült bejutnia a döntő második fordulójába. Ebben a szakaszban az összes szépségnek meg kellett szenvednie a színpadon piros nyitott fürdőruhában. Ezt követően 10 lányt választottak ki, akik harcolni kellene az intellektuális versenyen.

Az 1. helyettes kisasszony Violetta Turkina nevet kapta, aki Belgorodból származott. A harmadik helyet Natalia Stroeva a Szaha Köztársaságból nyerte. Mindegyikük ösztöndíjban részesült, amely lehetővé teszi számukra az ország bármely választott egyetemen történő tanulmányaikat.

Az idei verseny nyertese egyedülálló koronát kapott. A Mercury ékszerészek egy egész csoportja dolgozott a létrehozásán. Ennek a remekműnek a megalkotását II. Miklós feleségének diademje ihlette, Fedorovna Alexandra. Az alapot, a korona közepét és a benne lévő kupolák minden egyes tetejét valódi gyöngyök díszítik. Ezen túlmenően olyan aszimmetrikus mintákat, amelyek tűzijáték robbanásnak tűnnek, gyémántokkal, rubinokkal és zafírokkal borítják. Nem véletlen, hogy a választás ezekre a kövekre esett, mert ezek megtestesítik az orosz zászló színét. A korona alapja fehérarany. A vizuális masszivitás ellenére a verseny nyertese megjegyezte, hogy a korona nagyon kényelmes.

Julia Polyachikhina családja, gyermekkori, karrierje, hobbi

Kevés információ áll rendelkezésre a lány életrajzáról, mert még csak kezdődik a karrierje, és Julia még mindig előtt áll. A szépség 2000-ben született Cheboksary-ban. Anyja könyvelőként dolgozik, apja vállalkozó és építőipari tevékenységet folytat. A legfiatalabb lányát még mindig nevelik a családban.

10 év óta Julia fitnesz-aerobikkal foglalkozik, sőt még Chuvashiat is képviselte az adott sportág különféle versenyein. Nagyon jól tollaslabdát is játszik. Tavaly kitüntetéssel fejezte be a középiskolát, és azonnal belépett a helyi egyetemen, az Újságírási Karon.

Tanulmányaival párhuzamosan a lány modellkarrierjét épít, és már sikerült Japánban és Franciaországban dolgozni. Az ő eredményei között szerepel a győzelem a Miss Chuvashia versenyen. Emellett a 10 legjobb Miss Global versenyző közé került - egy olyan nemzetközi verseny, amelyre tavaly Albániában került sor.

A lány Janiel Keyes szerző „Flowers for Algernon” -nak nevezi kedvenc könyvének.

Az Instagramon Julia rendelkezik saját mikroblogjával, ahol örömmel osztja meg a versenyek és divatbemutatók kereteit, amelyekben részt vesz. Jelenleg előfizetői között több mint 13 ezer ember van. Bizalommal mondhatjuk, hogy a Miss Russia verseny megnyerése után számuk legalább megduplázódik.

A Miss Russia 2018 győztese

Julia az ideális alak tulajdonosa.Különleges arccsontja és szőke haja miatt a lányt gyakran hasonlítják Natasha Poly modellhez, aki Julia bálványa. A lány 15 éves kortól álmodozott a Miss Russia versenyen való részvételről, és makacsul elérte a célját.

Gyerekkora óta követte az alakot. Ezért Julia rendszeresen ellátogat az edzőterembe. A szépség az edzésekre látogat, ahol hetente legalább háromszor energiával, kardioterheléssel és nyújtással foglalkozik. Reggelét egy pohár tiszta vízzel kezdődik, és csak 30 perc múlva teljes reggelit fogyaszt az ütemezés szerint. Julia szerint soha nem kínozta magát fárasztó étrenddel, és szerényen elismeri, hogy abszolút mindent eszik, de fanaticizmus nélkül.

Az első vágy, amelyet a lány a verseny végén tapasztalt, az volt, hogy igyon vizet és harapjon, mivel Julia elismerte, hogy annyira izgatott volt azon a napon, hogy inkább az ételeket teljesen elutasította.

Közvetlenül a győzelem után Julia megköszönte a szüleit, mert mind elfogadták a modellvé válást. A lány biztos abban, hogy ez a verseny megváltoztatta egész életét, de mi a teendője, még nem döntött. Most képviselnie kell országunkat a rangos világszépség-versenyen, és maga Julia reméli, hogy méltó módon meg tudja csinálni.

Mire költi a győztes pénzjutalmát, Julia még nem döntött. De hamarosan megígérte, hogy beszélni fog a terveiről. Eddig beismerte, hogy önfejlesztéssel foglalkozik, és azt is el akarja szentelni a szépségipar fejlesztésének.